ATIDAROMAS NAUJAS MOTODAY SALONAS KLAIPĖDOS MIESTE

Nuo šiol Jūsų patogumui Motoday saloną galite rasti ne tik Vilniuje ir Kaune, bet ir Klaipėdoje!

Jaukiame salone, įsikūrusiame Birutės g. 22 adresu, galėsime pasiūlyti platų motociklų aprangos, aksesuarų bei dylančių motociklų dalių asortimentą. Čia rasite ir galėsite įsigyti šių pasaulyje itin populiarių prekinių ženklų prekių:

 • Prancūzijos gamintojo SHARK šalmų bei BERING, SEGURA aprangų;
 • Japonijos gamintojo SHOEI šalmų;
 • Vokietijos gamintojo SCHUBERTH šalmų;
 • Italijos gamintojo AGV šalmų bei DAINESE aprangų;
 • Olandijos gamintojo REV’IT aprangų;
 • Italijos gamintojo ACERBIS šalmų, krosinių apsaugų bei aprangų;
 • Belgijos gamintojo LAZER šalmų;
 • Italijos gamintojo NOLAN šalmų;
 • Ispanijos gamintojo MT šalmų;
 • Vokietijos gamintojo MODEKA aprangų;
 • Vokietijos gamintojo BUSE aprangų.

Ieškantiems dylančių motociklo dalių, tokių kaip alyvos bei oro filtrai, žvakės, stabdžių kaladėlės, alyvos bei įvairių motociklo priežiūros priemonių, mielai pasiūlysime įsigyti MOTUL, Hiflo, Ferodo, NGK gamintojų produktus. Jeigu nerasite salone Jūsų norimos prekės, galėsite ją užsisakyti iš plataus www.motoday.lt internetinės parduotuvės asortimento.

Visų labai laukiame ir kviečiame aplankyti Motoday Klaipėdoje, bei atsinaujinti prasidedančio motociklų sezono proga!

Daugiau informacijos apie produkciją bei Motoday salonus – www.motoday.lt.

Baikerių sezono atidarymas 2016 – Vilniuje

2016m. gegužės 7 dieną (šeštadienį) Vilniuje vyks kasmetinė motociklininkų sezono atidarymo šventė. Renginio pradžia: 12-tą valandą Vingio parke. Kiekvienais metais vis daugiau dalyvių pritraukiančioje šventėje laukia gyva muzika, konkursai ir įvairūs pasirodymai, o 15-tą valandą startuoja jau tradicija tapusi atidarymo kolona Vilniaus gatvėse.

Renginyje dalyvaus ir Motoday kolektyvas. Mūsų palapinėje galėsite susipažinti su įvairių gamintojų šalmais, aprangomis bei kitais aksesuarais ir jų įsigyti. Daugiau informacijos mūsų facebook paskyroje.

Kviečiame apsilankyti ir mus palaikyti!
Facebook įvykis!

 

Motoday.lt – motociklų aksesuarai ir moto dalys

Motoday-moto-aksesuarai-moto-dalys Motoday – savo veiklą 2007 metais Vilniuje pradėjusi ir jau 9 metus sėkmingai veikianti įmonė, prekiaujanti motociklų ir motorolerių vairuotojams skirtais aksesuarais bei dalimis. Tai bene plačiausią asortimentą Lietuvoje, galintis pasiūlyti moto aksesuarų prekybos atstovas, turintis įvairių sportinių, atviro tipo, atlenkiamų ar krosui pritaikytų šalmų iš daugiau nei 30 skirtingų gamintojų, o taip pat įvairių gamintojų batų, pirštinių, striukių, apsaugų, akinių bei kitų aksesuarų. Šiuo metu Motoday atstovauja tokius, Pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip:

Nuo 2016 metų įmonė išsiplėtė ir šiuo metu klientų laukia dviejuose salonuose: Vilniuje (adresu: Visorių g. 12, Vilnius) ir Kaune (adresu: V. Krėvės pr. 82B, Kaunas), o neturintiems galimybės apsilankyti ar taupantiems laiką – siūlo galimybę prekes įsigyti internetu, apsilankius puslapyje www.motody.lt. Užsakymai gali būti pristatomi visoje Lietuvoje ar už jos ribų. Be jau minėtų aksesuarų, įmonė prekiauja ir motociklų, bei motorolerių dalimis. Nuo 2014 metų Motoday salonuose galima išsinuomoti apsaugines motociklininkų aprangas, skirtas laikyti A ir A2 kategorijos praktinį vairavimo egzaminą ir atitinkančias visus VĮ „Regitra“ keliamus reikalavimus.

Siekdamas būti rinkos lyderiu, Motoday, ypatingą dėmesį skiria klientų aptarnavimui, todėl visada maloniai kviečiame konsultuotis, o neradus norimos prekės kataloge – ieškome galimybių ją pristatyti, arba pasiūlome kokybišką alternatyvą.