Motoday-moto-aksesuarai-moto-dalys Motoday – savo veiklą 2007 metais Vilniuje pradėjusi ir jau 9 metus sėkmingai veikianti įmonė, prekiaujanti motociklų ir motorolerių vairuotojams skirtais aksesuarais bei dalimis. Tai bene plačiausią asortimentą Lietuvoje, galintis pasiūlyti moto aksesuarų prekybos atstovas, turintis įvairių sportinių, atviro tipo, atlenkiamų ar krosui pritaikytų šalmų iš daugiau nei 30 skirtingų gamintojų, o taip pat įvairių gamintojų batų, pirštinių, striukių, apsaugų, akinių bei kitų aksesuarų.

Šiuo metu Motoday atstovauja tokius, Pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip:

Nuo 2016 metų įmonė išsiplėtė ir šiuo metu klientų laukia dviejuose salonuose: Vilniuje (adresu: Visorių g. 12, Vilnius) ir Kaune (adresu: V. Krėvės pr. 82B, Kaunas), o neturintiems galimybės apsilankyti ar taupantiems laiką – siūlo galimybę prekes įsigyti internetu, apsilankius puslapyje www.motody.lt. Užsakymai gali būti pristatomi visoje Lietuvoje ar už jos ribų. Be jau minėtų aksesuarų, įmonė prekiauja ir motociklų, bei motorolerių dalimis. Nuo 2014 metų Motoday salonuose galima išsinuomoti apsaugines motociklininkų aprangas, skirtas laikyti A ir A2 kategorijos praktinį vairavimo egzaminą ir atitinkančias visus VĮ „Regitra“ keliamus reikalavimus.

Siekdamas būti rinkos lyderiu, Motoday, ypatingą dėmesį skiria klientų aptarnavimui, todėl visada maloniai kviečiame konsultuotis, o neradus norimos prekės kataloge – ieškome galimybių ją pristatyti, arba pasiūlome kokybišką alternatyvą.