Vis besiplečiantis klientų ratas skatina ne tik naujų paslaugų poreikį, bet ir impulsą plėstis. Siekdami patenkinti visus klientų lūkesčius, atvėrėme naujo „Motoday“ salono duris. Visi kviečiami apsilankyti erdviame ir moderniame salone Panevėžyje, adresu: Smėlynės g. 49. Čia motociklininkai gali džiaugtis itin dideliu aprangos, motociklų detalių bei aksesuarų asortimentu.

Nauja „Motoday“ parduotuvė tęsia tradicijas, tad čia rasite gausų žinomiausių ir pripažinimą pelniusių prekės ženklų produktų pasirinkimą. Parduotuvėje dėmesį patrauks ne tik Prancūzijos gamintojo „Shark“ šalmai ir „Bering“ bei „Segura“ motociklininkams skirtos aprangos, bet ir Japonijos gamintojo „Shoei“ šalmai bei Vokietijoje puikiai žinomo „Schuberth“ ir Italijos „AGV“ prekės ženklo šalmai. Motociklų gerbėjai tikrai atpažins „Dainese“ aprangas, „Acerbis“ šalmus, krosines apsaugas ir motociklininkams skirtas aprangas, Belgijos gamintojo „Lazer“ produktus ir daugybę kitų puikiai visame pasaulyje žinomų gamintojų prekes.

Tiems, kurie ieško itin kokybiškų motociklo dalių: žvakių, stabdžių trinkelių, oro filtrų ir kt., „Motoday“ yra puikus pasirinkimas, nes viską galima rasti vienoje vietoje. Salonai pasižymi ne tik dideliu prekių asortimentu, bet ir konkurencingomis kainomis. „Motoday“ siūlo patraukliausią kainos ir kokybės santykį. Kadangi dėmesys klientams yra vienas pagrindinių „Motoday“ veiklos principų, salone kiekvienas lankytojas bus maloniai bei kokybiškai aptarnautas parduotuvės specialistų, kurie suteiks kvalifikuotą pagalbą.

Naujasis „Motoday“ salonas Panevėžyje erdvus, todėl čia siūlomas dar didesnis nei įprasta motociklų dalių ir aksesuarų asortimentas. Vis dėlto, jeigu nepavyktų rasti ieškomos prekės fizinėje „Motoday“ parduotuvėje, ją labai lengvai galima užsisakyti elektroniniu būdu. Elektroninėje parduotuvėje yra pateiktas dar didesnis motociklų dalių ir aksesuarų pasirinkimas, o visos prekės yra pristatomos ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

„Motoday“ – jau daugiau nei dešimt metų rinkoje gyvuojanti motociklų dalių ir aksesuarų parduotuvė. Savo veiklą pradėjusi dar 2007 metais, įmonė nuolatos augo bei tobulėjo, o savo veiklą plečia ir šiandien. Naujos parduotuvės – puikus to įrodymas. „Motoday“ didžiausią dėmesį visada teikia prekių asortimentui ir aptarnavimo kokybei. Siekiame kuo geriau patenkinti klientų norus ir poreikius, todėl „Motoday“ parduotuvėms renkamės tik pripažintus ir patikimus gamintojus.