Daugiau nei 30 metų patirtis (įmonė įkurta 1986 metais) lėmė, kad Prancūzų šalmų gamintojas Shark tapo vienu iš populiariausiu šalmų gamintoju visame pasaulyje. Shark įmonės įkūrėjai yra buvę profesionalūs lenktynininkai, todėl nenuostabu, kad jų gaminama produkcija pasižymi itin geru funkcionalumu ir saugumu, taip užtikrindami aukščiausius saugumo reikalavimus.

Shark helmets logo

Shark kompanijos moto – nuolatinis tobulėjimas techninėje ir inovacijos srityje, kad kiekvienas motociklininkas, tiek mėgėjas, tiek profesionalas galėtų pajusti ne tik malonumą važiuojant, bet taip pat nevaržomą laisvę ir saugumą. Saugumas, inovacijos ir stilius – tai pagrindiniai principai, kuriuos puoselėja Shark.

Saugumas Shark šalmų gamyboje yra pagrindinis tikslas, kuris visuomet yra tobulinimas. Įmonė nuolatos bendradarbiauja su keliais partneriais, kad rinkai galėtų pateiktų tik aukščiausios kokybės šalmus. Vienas pagrindinių Shark partnerių yra FIM (tarptautinė motociklininkų federacija). Būtent jų dėka Shark produkcija kasmet tobulėja. To pasekoje, 2019 metais, Shark pristatė pirmąjį šalmą, kuris yra sertifikuotas FIM. Tai Shark Race-R Pro GP. Jis atitinka visus griežčiausius saugumo reikalavimus ir jį drąsiai galės dėvėti visi motociklininkai, kurie užsiima profesionaliu žiediniu lenktynių sportu. Kaip teigia Shark atstovas su šiuo šalmu, 2019 metų sezone, trasoje galėsite išvysti tokius lenktynininkus kaip Johann Zarco ir Jorge Lorenzo. Šį šalmą taip pat galite įsigyti ir mūsų el. parduotuvėje: Shark Race-R Pro GP

Daugiau: https://motoday.lt/motoday-naujienos/shark-salmu-gamintojas-populiariausi-pasaulyje.html

Shark šalmai: https://motoday.lt/shark-lt